Multimedya Cihazı Beyaz Ekran Problemi

Araç multimedya cihazım sorunsuz çalışıyorken bir gün arabayı açtığımda beyaz ekranla karşılaştım. Gördüğüm görüntü bana cihazın ekranının bozulduğunu, içten kırıldığını veya ilgili soketinin zarar gördüğünü düşündürdü. Ses çıkışında bir sorun yoktu. Bu sebeple bir servise götürmek yerine bir süre bekledim. Bir müddet sonra başka bir yolculuğumda aracı çalıştırdığımda sorun düzeldi. Dolayısıyla böyle bir durumla karşılaştığınızda bir müddet beklemek en iyisi. 

Şu an aralıklarla sorun devam ediyor. Ya ekran bir gün tamamen ölecek veya sorun düzelecek bilemiyorum. Bunun yanında sorunun sıcakların gelmesiyle başlaması tesadüf olmadığını düşündürüyor. Yani sorunun sıcakla alakası olabilir. Bu sebeple aracınızı, özellikle de multimedya cihazınızı sıcaklardan korumanızı tavsiye ediyorum. Bir örtü veya güneşlik deneyebilirsiniz. Aşağıda ekran görüntüsünü paylaştım. Bahsettiklerimin haricinde bir gelişme olursa bu yazıyı güncelleyeceğim.

Bugün 2, bugüne kadar toplam 4.899 kez ziyaret edildi.

Multimedya Cihazı Beyaz Ekran Problemi” hakkında 2 yorum

  1. Murat

    Marşa basarken akünün voltaj düşümünden etkileniyor. Marşa basarken cihazı kapatın, marştan sonra çalıştırınca sorun çıkarmıyor.

    Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir