Baby&Plus Çiftli Elektrikli Anne Sütü Göğüs Pompası

Yeni doğan bebeğimiz kuvözde yatmak durumunda olunca böyle bir ürüne ihtiyaç duyduk. İnternette yaptığımız araştırma neticesinde ebebek mağazasına giderek mevcut ürünler hakkında bilgi aldık. Mağaza çalışanları ebebek’in kendi ürünü olan Baby&Plus Çiftli Elektrikli Anne Sütü Göğüs Pompası‘nı tavsiye ettiler. Ürünün çalışmasını mağazada kontrol ettikten sonra bu ürünü almaya karar verdik. Üründen de gayet memnunuz. Ürün hakkındaki düşüncelerimizi aşağıya maddeler halinde not ettim. İhtiyacı olanlar yararlanırlar umarım.

  • Öncelikle bu ürün tam olarak bir Fiyat/Performans ürünü. Emsallerine kıyasen fiyatı iyi (22 Ağustos 2018 tarihinde 199 TL’ye aldığım ürün bugün itibariyle mağazada 249 TL olmuş). Eğer daha yüksek fiyata bir ürün almayı düşünüyorsanız gerek yok derim.
  • Üründe tekli ve çiftli çekim modu, 2 farklı masaj modu ve 5 farklı çekim gücü seçeneği bulunmaktadır. Ama masaj moduna biz hiç ihtiyaç duymadık diyebiliriz. Güç seçeneklerine gelirsek, ürünü alırken çekim gücü konusunda biraz tereddüt etmiştim ama cihazın çekim gücü oldukça iyi ve yeterlidir. Biz genel olarak 1 ve 2. seviyede kullanıyoruz (1 en zayıf, 5 en güçlü olmak üzere).
  • Ürün çok gürültülü bir ürün diyemem, aynı şekilde gürültüsüz de diyemem. Muhtemelen diğer ürünlere kıyasen ortalama bir gürültüye sahiptir.
  • Bu tarz bir ürüne ihtiyaç duymuşsanız kesinlikle elektrikli ve çiftli bir ürün tercih edin. Çiftli olması ile yarı yarıya bir zaman tasarrufu etmiş olursunuz. Uzun süreli ihtiyaç durumunda, 2-3 saat aralıklarla sağım yapacağınızı düşünürseniz (günde minimum 6 kez) elektrikli olması zaten şart. Yoksa bu işlem işkenceye dönüşür.

  • Not: Yaklaşık 5 aydır kullanıyoruz. Çekim bölgeleri biraz yıpranmaya başladı diyebilirim (fiziki olarak bir dezenformasyon görülmese de hafif kaçırmalar var, çekim gücünden bir değişim yok).

Netice itibariyle Fiyat/Performans olarak ürünü öneriyorum. Çekim gücü gayet iyi, çiftli ve elektrikli olması ise zaten olması gereken özellikler.


Eğer bu yazı işinize yaramışsa ve teşekkür etmek isterseniz sayfadaki reklamlara tıklamanız yeterli. 🙂

Bugün 1, bugüne kadar toplam 1.636 kez ziyaret edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir